Návštěvní kniha

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Je možné, že váš příspěvek bude v knize návštěv viditelný až poté, co ji zkontrolujeme.
Vyhrazujeme si právo upravovat, mazat nebo nezveřejňovat záznamy.
5 entries.
Tom Tom z místa Trebic wrote on 1. 9. 2021 at 16:05:
Krasny den madam je mozne si s vami domluvit lekci? Jsem nezkuseny sub kluk. A rad bych vas poznal.
Sub Sub z místa Praha wrote on 18. 6. 2020 at 14:17:
Velice krásné
Madam Elis
Děkuji. E.
Thar Thar wrote on 12. 6. 2020 at 1:58:
Několik dní jsem nad těmi povídkami kolem Elies a Prima přemýšlel. Zasáhly mě víc, než jsem čekal. Myslím, že je skvěle popsáno, co vše se Primus naučil, úctě k ženám, schopnost nezištně dávat, nacházet štěstí v tom jejich, vidět v ženách bohyně. Na druhou stranu, obě jeho Paní se nenaučily skoro nic a jak na počátku, tak na konci ho sice milovaly, ale asi jako dobrého koně, zvíře, otroka bez práv a spravedlnosti. Nenaučily se nic o úctě k mužům, ani k jejich postojům, válečnické cti. Vzhledem k tomu, že Primus Severitae miluje, je matka jejich dítěte, měl by jí i on na oplátku nabídnout výuku.
Madam Elis
Už jsem to naznačila v předchozí odpovědi, ale Primus opravdu nemá potíže s matkou svého dítěte. Lituji, pokud na tebe tak příběhy působí, ale opakovaně je tam řečeno, že už dávno získal právo na svobodu a v okolí je velmi uznáván. Ujišťuji tě, že jeho paní by ho opavdu nevyměnila ani za stádo koní a spravedlnost si umí zařídit velmi dobře. Ostatně ve vedení zdola vyniká. Tvé připomínky mne pobavily. Protože za postavami vidím skutečné osoby, dost jsme se i nasmáli v dobrém slova smyslu. E.
Thar Thar wrote on 10. 6. 2020 at 0:36:
Povídky z Říma mě zaujaly, myšlenka benevolentní dominy nebo jejich sítě je zajímavá. Trochu mě rušilo, že všichni mužští otroci sloužící těm paním se chovali jako přirození submisivové, navíc zamilovaní do svých paní. A speciálně u chlapů, co měli být bojovníci, vojáci... Navíc takový syn Severitae a Prima bude vyrůstat s tím, že jeho otec je/byl otrok, veřejně znásilněn... takže v Římě nemá s takovou pověstí a původem jako chlap ve vyšší společnosti moc šanci. Pokud z něj tedy nevychovají zase jen submisiva a otroka, ale má být dědic rodu. .o)
Madam Elis
Pokud jsi historik a ruší tě znalosti o tehdejší společnosti, lituji, ale někam jsme potřebovali umístit vyprávění o našem životě a otrokářská společnost se tak nějak nabízela. Ano síť dominantních žen, ale neřekla bych benevolentních ( pokud by jsi nás znal, také by jsi to neřekl), dejme tomu tolerantních a uznávajících zaslouženou úctu, je zajímavá. Tak, že každé přijímací řízení je konkurz 100:1, Jak se chovají mužští otroci je dáno výběrem paní a zamilovaní jsou proto, že jsou to naši partneři. Konkrétně Marese jsem si před 13 lety vybrala ze 70 submisivů právě pro jeho přirozenou submisivitu a lásku, vždy prošel mými testy a zkouškami a oba jsme se jeden od druhého hodně naučili. U veřejného znásilnění ujelo trošku Primovo snění od reality, ale můžeš být v klidu, jeho syn je zcela normální dědic firmy. E.
admin admin wrote on 6. 11. 2019 at 11:25:
Líbí se?